Księgowa ze znajomością angielskiego

Contadore

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe to firma działająca na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Tworzymy zespół fachowców pracujących w oparciu o najwyższe standardy obsługi. Oferujemy bezpieczne i sprawdzone rozwiązania najlepszej jakości. Nasi Klienci to ponad 150 firm o różnych profilach działalności gospodarczej ceniących sobie wyjątkową stabilność i efektywność współpracy. Jesteśmy partnerem dla dużych, średnich oraz małych firm.

Oferujemy:

* pracę w miłym zespole,
* możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
* atrakcyjne wynagrodzenie,
* pracę z międzynarodowym klientem.

Wymagania

* wykształcenie kierunkowe,
* doświadczenie w pracy na stanowisku księgowa/księgowy min. 1 rok,
* doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym mile widziane,
* dobra znajomość języka angielskiego mile widziana,
* praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
* znajomość programów księgowych,
* komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
* samodzielność, dokładność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

Prezentacja firmy

Contadore to firma działająca na rynku profesjonalnych usług księgowych.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa