Księgowa- z językiem angielskim

KGP Sp. z o.o.

91-358 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

oczekiwania:

• znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych.

• znajomość zagadnień kadrowo – płacowych w tym zus i przepisów w tym zakresie /mile widziane/

• Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowo-finansowego (preferowana

znajomość programu księgowego RAKS SQL).

• Dobra organizacja pracy i zaangażowania.

Opis stanowiska:

• księgowanie dokumentów księgowych,

• prace pomocnicze przy prowadzeniu spraw kadrowo – płacowych –zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie – w tym sprawozdawczość, deklaracje, rozliczenia, teczki pracownicze, sprawy ZUS,

Wymagania

• Ukończone studia wyższe - kierunkowe

• min. 1 rok doświadczenie w pracy w księgowości

• Word, Excel, Outlook, znajomość programów finansowo-księgowych (preferowana znajomość programu księgowego RAKS SQL)

• dokładność i dobra organizacja pracy

Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

Prezentacja firmy

Firma GAKON Horticultural Projects buduje obiekty szklarniowe na całym ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
okres próbny -3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat