Księgowa z j.obcym

Devire

Poznań; Szczecin, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań; Szczecin

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży finansowej, poszukujemy księgowej do działu Accounts Payable

Czego szukamy u Kandydatów?

  • znajomości języka obcego - angielskiego (mile widziane także: niemiecki, włoski, francuski, portugalski, holenderski, rosyjski, hiszpański);
  • doświadczenia w SSC/ BPO (AP/AR/GL);
  • chęć rozwoju w księgowości.

Obowiązki:

  • zadania w ramach Acounts Payable - działu zobowiązań
  • kontakt telefoniczny/mailowy z Klientami;
  • weryfikacja faktur pod względem formalnym oraz rachunkowym;
  • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów zakupowych;
  • współpraca z innymi działami w zakresie działań księgowych.

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • nowoczesne biuro;
  • karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne;
  • realne możliwości rozwoju.
Devire Devire Devire Devire