Opis stanowiska pracy

Zakres czynności :

• wprowadzanie dokumentów księgowych (faktur zakupu i sprzedaży , list płac ,
delegacji) otrzymanych od klientów biura do programu finansowo-księgowego
YUMA .
• sprawdzanie i uzgadnianie rejestrów VAT
• sprawdzanie delegacji sporządzanych przez klientów biura
• sporządzanie zestawień w arkuszach EXCEL (np. dotyczących płac, środków
trwałych, międzyokresowych rozliczeń kosztów)
• prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku
zryczałtowanego (w niewielkim zakresie) .

Wymagania

• Wykształcenie średnie (ekonomiczne) lub wyższe
• Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu pełnej księgowości
• Umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych - pożądana znajomość
programu YUMA
• Obsługa programów MS Office

Prezentacja firmy

Zajmujemy się obsługą ksiegową małych firm .

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa