Opis stanowiska pracy

Poszukuje osoby na nowo tworzone stanowisko pracy w biurze rachunkowym.

Jeśli...

  • Lubisz cyfry,
  • Uważasz, że księgowość nie jest nudna i mało tego jest ciekawa!
  • Masz chociaż odrobinę pojęcia jak wygląda faktura, nota, czy wyciąg bankowy
  • CHCESZ SIĘ UCZYĆ
  • Nie boisz się rozmawiać przez telefon
  • Zdajesz sobie sprawę że księgowość to produkt/towar/usługa jak każdy inny i trzeba go sprzedawać
  • Chcesz pracować jako księgowa/księgowy i w tej branzy widzisz swoja przyszłość

Wyślij CV a ja umówię się z Tobą na rozmowę. Oferuję pracę, pracę, pracę...w biurze rachunkowym, mozliwość tworzenia Firmy i wierzę że wraz za włożona pracą przyjda pieniadze.

JEŚLI JESTEŚ WSTUKIWACZEM DOKUMENTÓW NIE WYSYŁAJ CV, POSZUKUJE OSOBY MYŚLĄCEJ, KREATYWNEJ I AKTYWNEJ.

Wymagania

STATUS BEZROBOTNEGO W PUP PSZCZYNA

prawo jazdy kat B

znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

BIURO RACHUNKOWE

www.przybilla.com.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 LATA
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa