Księgowa/y ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Emco

02-572 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES PRAC:

- obsługa programu SŁONIE, MS Office (Word, Excel)

- ewidencjonowanie wpłat zaliczek

- sprawdzanie faktur pod względem rachunkowym i przygotowanie przelewów

bankowych

- rozliczanie mediów

- sporządzanie zaświadczeń

- sporządzanie sprawozdań finansowych

- obsługa rachunków bankowych wspólnot mieszkaniowych

- przygotowanie odpowiednich deklaracji VAT, PIT, CIT

- prowadzenie korespondencji z mieszkańcami

- porządkowanie i archiwizowanie dokumentacji księgowej

- prowadzenie księgowości wspólnot

- rozliczenia z ZUS

- pomoc przy obsłudze zebrań w zakresie sprawozdania finansowego

- realizacja przelewów, dekretacja wyciągów bankowych

- przygotowywanie monitów, wezwań do zapłaty

- analiza wykonania planów gospodarczych

Wymagania

WARUNKI KONIECZNE:

- minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu księgowości Wspólnot Mieszkaniowych

- znajomość programu księgowego SŁONIE

PONADTO:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (kierunki Rachunkowość, Finanse, Zarządzanie lub pokrewne)

- bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel

- umiejętność samodzielnej pracy i zaangażowanie

- inicjatywa w działaniu, komunikatywność

MILE WIDZIANE:

- certyfikat MF

- referencje od poprzednich pracodawców

Prezentacja firmy

Firma Emco oferuje kompleksową usługę w zakresie zarządzania i ad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena