Michael Page Michael Page

Księgowa/y AR

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować bezpośrednio z Regional Finance Managerem i będzie miała okazję zajmować się szerokim spektrum obowiązków księgowo - windykacyjnych. Jest to idealna okazja na dalszy rozwój dla osoby z minimum 2 - 3 letnim doświadczeniem w pracy w dziale finansowym (AR) oraz płynnie znającej język angielski (znajomość jednego z języków: rosyjski / ukraiński / czeski / węgierski / rumuński jest bardziej niż mile widziana).

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej (lokalizacja: Raszyn koło Warszawy), lidera w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko Księgowej/go strony przychodowej.

Opis stanowiska

  • Bezpośrednie nawiązywanie kontaktów z klientami - kontrola i „miękka" windykacja należności (praca w języku angielskim)
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
  • Monitorowanie spłaty należności
  • Przygotowywanie wezwań do zapłaty
  • Rozliczanie należności
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wystawianie faktur sprzedaży, dekretacja dokumentów
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie płatności
  • Współpraca przy zamknięciach cyklicznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym (strona AR)
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego, ewentualnie innego języka wschodnio-europejskiego (węgierskiego, czeskiego, rumuńskiego)
  • Wymagane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP (pożądana znajomość SAP)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Zdolności negocjacyjne, zorientowanie na efekty
  • Determinacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie

Oferujemy

Nasz Klient oferuję pracę na podstawie umowy o pracę, rynkowe wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page