Opis stanowiska pracy

- dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaży krajowej i zagranicznej,
- dekretowanie i księgowanie faktur zakupu, rozliczeń pracowniczych, wyciągów bankowych,
- rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
- rozliczanie transakcji międzynarodowych: WDT, WNT, eksport, import
- rozliczanie magazynów,
- uzgadnianie kont rozrachunkowych
- wykonywanie dodatkowych zleconych zadań

Wymagania

- znajomość przepisów VAT i CIT
- inicjatywa i otwartość na nowe doświadczenia,
- komunikatywność i wysoka kultura osobista,
- wytrwałość w dążeniu do celu oraz wysoka motywacja do pracy,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Prezentacja firmy

Spółka powstała w 2007 roku. Zajmuje się doradztwem w zakresie fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa