Księgowa SAP (M/K)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna między innymi za wsparcie całego działu księgowości w zakresie wyliczania oraz księgowania rezerw oraz wycen walutowych, przygotowanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych, pomoc podczas audytów zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, będąca liderem na rynku w obszarze dzierżawy środków transportu. Spółka posiada również swoje warsztaty produkujące oraz serwisujące środki transportu. Firma obecnie jest w fazie bardzo dynamicznego rozwoju w związku z tym poszukuje osoby na stanowisko Księgowej.

Opis stanowiska

  • Dekretacja oraz księgowanie faktur,
  • Księgowanie i wyliczanie rezerw oraz wycen walutowych,
  • Przygotowanie sprawozdań do GUS,
  • Ewidencja oraz uzgadnianie rozliczeń kosztów międzyokresowych,
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Wsparcie podczas audytów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Uzgadnianie sald,

Profil kandydata

  • 3-4 lata doświadczenia w pracy w dziale księgowości,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunku: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel,
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie,

Oferujemy

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju oraz pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel