Księgowa - SAP, Język angielski

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za księgowanie dokumentów w systemie SAP, udział w procesie zamknięcia miesiąca a także przygotowanie raportów i analiz na potrzeby spółki. Dodatkowo kandydat będzie brać udział w upgrade systemu SAP.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodący w Europie właściciel cystern kolejowych. Firma oferuje swoim klientom na całym świecie nowoczesną i wydajną flotę wagonów towarowych, zapewniając przy tym obsługę opartą o najwyższe standardy jakości.

Opis stanowiska

  • Ewidencja oraz księgowanie dokumentów księgowych w systemie SAP
  • Współpraca ze spółkami powiązanymi (uzgodnienia intercompany)
  • Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca oraz roku
  • Prowadzenie rozliczeń z dostawcami zewnętrznymi i klientami
  • Przygotowanie analiz i raportów
  • Wsparcie podczas przygotowania dokumentów do audytów zewnętrznych i wewnętrznych

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu SAP - warunek konieczny
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Excel

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilną prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przyjazną atmosferę oraz pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page