Księgowa samodzielna - Koordynator zespołu

AVALIS Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Tworzymy stanowisko pracy dedykowane do obsługi nowego Klienta. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie, a następnie nadzorowanie zespołu 2 lub 3 osób, odpowiedzialnego za obsługę Klienta (grupa kapitałowa).
Dopuszczamy możliwość powierzenia Kandydatowi obowiązków Głównego Księgowego.

Wymagania

Kandydat na to stanowisko powinien posiadać gruntowne wykształcenie z zakresu rachunkowości.
Kandydat powinien znać podstawowe zasady MSR/MSSF i zagwarantować gotowość kształcenia się w tym zakresie.
Kandydat powinien posiadać uprawnienia Głównego Księgowego lub zagwarantować gotowość kształcenia się w tym zakresie.
Kandydat powinien w sposób komunikatywny (podstawowy) posługiwać się językiem angielskim - do sporadycznych kontaktów kooperantami Klienta.
Kandydat powinien posiadać praktyczną znajomość programu księgowego SAGE Symfonia lub OPTIMA Comarch lub zagwarantować gotowość kształcenia się w tym zakresie.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe AVALIS / EUROKOTRA istnieje na rynku od 1996r.Biuro rac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa