Opis stanowiska pracy

  • Pełna obsługa klientów w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych i Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów,
  • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych,
  • Opieka merytoryczna nad klientami w zakresie optymalizacji podatkowej,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • Ścisła współpraca z klientami w zakresie spraw bieżących.

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premia roczna,
  • Dostęp do zasobów merytorycznych Kancelarii, w tym Wolters Kluwer LEX Podatki,
  • Miejsce pracy w centrum miasta.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub zbliżone,
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości, zagadnień podatkowych VAT, CIT i PIT,
  • Umiejętność bezpośredniej współpracy z klientem,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość systemów księgowych COMARCH będzie dodatkowym atutem.

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 17 listopada br. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy piętnastoosobowym zespołem specjalistów księgowości, pła... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premia roczna
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa