Księgowa / Księgowy

Agora SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, telewizję, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza, Avanti, Radio Złote Przeboje, Kino Helios, Stopklatka to tylko niektóre z naszych marek.

Dołącz do naszego zespołu jako:

POSZUKUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI:

  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • możesz pochwalić się minimum trzyletnim doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobrze znasz środowisko MS Office,
  • znasz ustawę o rachunkowości,
  • jesteś osoba odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

  • dekretacją i księgowaniem wyciągów bankowych oraz faktur zakupu i sprzedaży,
  • rozliczaniem kosztów samochodów służbowych,
  • rozliczaniem różnic kursowych z tytułu płatności zagranicznych,
  • przygotowywaniem płatności,
  • obsługą pożyczek,
  • uzgadnianiem i kontrolą sald,
  • ewidencją środków trwałych,
  • sporządzaniem rozliczeń międzyokresowych,
  • kontrolą należności.

OFERUJEMY CI:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med,
  • możliwość wyboru benefitów: karty Multisport, biletów do kina lub bonów zakupowych,
  • doskonałą atmosferę.

Czekamy na Twoje CV!

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka