Księgowa / Księgowy

Implacore Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma IMPLACORE sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za m. in.:

• księgowanie dokumentów finansowych sp. z o.o. i sp. k.,

• rozliczanie delegacji służbowych,

• sporządzanie raportów na potrzeby sprawozdawczości i deklaracji podatkowych, rozliczeń, list płac, kartotek osobowych, itp.,

• kontakt z US, ZUS, GUS.

Wymagania

min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu księgowości sp z o.o. i/lub sp. k.,

• wykształcenia min. średniego,

• znajomość "Płatnika" - obsługa kadrowo-płacowa,

• samodzielności, zaangażowania, dyspozycyjności oraz odpowiedzialności,

• doskonałej organizacji pracy własnej,

• znajomości j. angielskiego w stopniu co najmniej średnim (praca z zagranicznymi dokumentami),

• mile widziana znajomość programu księgowego Comarch Optima.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

• pracę w koleżeńskim i miłym zespole.

Prezentacja firmy

Implacore to firma z branży stomatologicznej – dynamicznie rozwij... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa