Księgowa / Księgowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej materiałów technicznych i uzgadnianie stanów magazynowych
  • Terminowe rozliczanie faktur zakupu materiałów, ich prawidłową klasyfikację pod względem podatkowym i rachunkowym oraz bieżące wyjaśnianie ewentualnych różnic
  • Ewidencja środków trwałych w systemie ewidencji SAP, sporządzanie raportów z obrotu ST i amortyzacji
  • Uczestnictwo w kontrolach i audytach prowadzonych przez podmioty wewnętrzne i zewnętrzne dotyczących procesów finansowych spółki
  • Sporządzanie raportów ewidencji materiałowej dla zarządu firmy
  • Efektywna współpraca z innymi wydziałami jednostki produkcyjnej w celu terminowego i dokładnego przekazywania danych
  • Terminowe przygotowywanie dokumentacji księgowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne (z zakresu finansów / księgowości / rachunkowości)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) wraz ze znajomością terminów finansowych
  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz zdolność do obsługi wewnętrznych systemów informatycznych oraz systemu SAP
  • Wysoka motywacja do pracy i terminowość oraz dokładność przy realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Praca w Murowie koło Opola
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials