Opis stanowiska pracy

Rzetelne, samodzielne i terminowe prowadzenie pełnej księgowości firm (klientów biura), zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym:
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
• Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE)
• Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami;
• Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych oraz WNIP
• Bezpośrednia współpraca z klientami biura oraz instytucjami zewnętrznymi – US, UKS, GUS, BANKI itp…
• Współpraca z Biegłym Rewidentem w trackie corocznych audytów
• Analiza dokumentów źródłowych pod kątem zagrożeń podatkowych
• Dbałość o utrzymanie, przechowywanie oraz archiwizację dokumentacji księgowej;
• Organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi działaniami księgowymi

Wymagania

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym samodzielnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość programu Optima
• Szeroka wiedza z zakresu rachunkowości, bardzo dobra znajomość ustawy,
• Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (w szczególności VAT i CIT)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),
• Wysoko rozwinięta komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność, profesjonalizm i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Krakus to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa