Contrain Poland Sp. z o.o.

księgowa/księgowy

Od: Contrain Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Jesteśmy biurem rachunkowym Contrain Group Sp. z o.o. obsługującym grupę kapitałową. Poszukujemy pracownika do działu księgowości na stanowisko:

księgowa/księgowy.

Opis stanowiska pracy:

- księgowanie dokumentów przychodowych i kosztowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- wystawianie dokumentów sprzedaży,

- wprowadzanie dokumentów do rejestrów VAT,

- rozliczanie sald rozrachunkowych,

- przygotowywanie przelewów.

Nasze wymagania:

- znajomość księgowania,

- dobra znajomość programów MS EXCEL i MS Word.

Mile widziane:

- doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku przynajmniej 2 lata,

- znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym,

- ukończone kursy i szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków,

- znajomość programu Enova

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,

- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

- benefity pozapłacowe (np. karta MultiSport).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoje CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.