Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie rejestru VAT,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • rozliczanie transakcji bankowych i kasowych,
  • potwierdzenia sald,
  • uzgadnianie sald kont księgowych,
  • wystawianie faktur,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata w dziale księgowości,
  • znajomość zagadnień rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • znajomość zagadnień kadrowo - płacowych,
  • znajomość programów księgowych – Symfonia,
  • rzetelność i dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę zlecenie,

Informujemy, że skontkatujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się gastronomią w dużej mierze obsługą zagranicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa