Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Ewidencja operacji gospodarczych

• Ewidencja obrotu pieniężnego, w tym obsługi rachunków bankowych i płatności elektronicznych

• Prowadzenie kartoteki Środków Trwałych

• Przygotowanie i sporządzania deklaracji VAT

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

• Udokumentowane doświadczenie kierunkowe min 2 lata

• Wykształcenie minimum średnie

• Fachowość i kompetencja w zawodzie

• Zdolność szybkiego uczenia się oraz silna motywacja do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

• Znajomość j. angielskiego

• Znajomość systemu ERP SAP będzie mocnym atutem

Prezentacja firmy

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodowym firmą o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa