Księgowa/Księgowy

Trenkwalder

Białystok, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Obowiązki:
  • kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości przydzielonych spółek,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • nadzór nad powierzonymi obszarami działu księgowości,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych,
  • udział w sporządzaniu raportów miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych,
  • rozwiązywanie wszelkich problemów podatkowych oraz księgowych,
  • zapewnienie właściwej dokumentacji procesów w dziale,
  • kontakt z klientami kancelarii oraz urzędami,
  • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów.

Wymagania:
minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółek osobowych i kapitałowych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • umiejętność analizy relacji pomiędzy spółkami a ich wspólnikami oraz w obrębie grup kapitałowych i podmiotów powiązanych,
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • znajomość obszaru cen transferowych,
  • umiejętność kalkulacji zależności podatkowych w ramach podmiotów powiązanych/grup kapitałowych/wspólników,
  • znajomość programów księgowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność,
  • kreatywność, otwartość we współpracy z ludźmi,
  • dyspozycyjność - cotygodniowe wizyty w siedzibie firmy w Warszawie.

  • Oferujemy:
    • zatrudnienie na własną działalność gospodarczą - pełen etat,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
    • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się, perspektywicznej firmie.
    Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

    Więcej ofert pracy od tego pracodawcy