Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko księgowa/księgowy na pełne księgi do biura rachunkowego.
Do obowiązków należeć będzie:
- Wprowadzanie i księgowanie dokumentów (faktury zakupu, faktury sprzedaży, wyciągi bankowe, raporty kasowe, polecenia księgowania)
- Uzgadnianie sald i zapisów na kontach księgowych
- Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby spółki,
- Kontakt z klientami,
Mile widziana umiejętność sporządzania deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań finansowych.

Wymagania

- Wykształcenie z zakresu rachunkowości (lub pokrewne),
- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego,
- Dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
- Znajomość zagadnień dotyczących gospodarki magazynowej i środków trwałych,
- Umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych,
- Odpowiedzialność, samodzielność oraz rzetelność

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowo-konsultingowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa