Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi

Nadzór i/lub sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT oraz nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

Kontakt z instytucjami zewnętrznymi - US, GUS, banki itd.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

Wyższego wykształcenia kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość)

Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w dziale księgowości wewnętrznej i/lub biurze rachunkowym

Doświadczenia i wiedzy w zakresie sporządzania deklaracji: CIT, VAT, PIT ,PCC

Doświadczenia w dekretacji, księgowaniu dokumentów (faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek)

Praktycznej znajomości ustaw podatkowych, ustawy o rachunkowości , a także KSH w wymaganym zakresie

Dobrej znajomości systemów finansowo-księgowych w systemie OPTIMA i REWIZOR

Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

Bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Rzetelności, skrupulatności, samodzielności i odpowiedzialności

Wysokich umiejętności interpersonalnych

Prezentacja firmy

Corg Iuris Sp.z o.o. jest firmą usługową zajmującą się doradztwem w zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa