Księgowa / Księgowy ze znajomością j. rosyjskiego Warszawa

PLFirma.pl

Warszawa/Ochota, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma specjalizująca się w obsłudze księgowej firm polskich Sp. z o.o. z kapitałem zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie/Warszawa/Ochota

Opis stanowiska

• prowadzenie ksiąg handlowych klientów różnych branż,

• sporządzanie deklaracji podatkowych,

• przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdawczości GUS,

• kontakt z klientami w języku polskim i rosyjskim.

Oferujemy

• pracę na pełny etat, umowę o pracę na czas nieokreślony lub umowa współpracy

• bardzo dobre warunki pracy

• szkolenia zawodowe

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

• możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji

• programy Optima lub Finka

Wymagania

• minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych;

• praktyczna znajomość aktualnych przepisów VAT;

• bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, oraz ustaw podatkowych i ordynacji podatkowej

• znajomość zagadnień podatkowych w zakresie obrotu międzynarodowego

• umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem;

•  znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

• umiejętność pracy w zespole księgowych.

Prezentacja firmy

Jest to polska grupa firm specjalizująca się w księgowości, audycie i do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa