Księgowa / Księgowy w Biurze Rachunkowym

Biuro Rachunkowe MISMART

Namysłów, opolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe MISMART specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług podatkowo-księgowych, kadrowych oraz doradczych dla przedsiębiorców, spółek, fundacji, stowarzyszeń i wspólnot mieszkaniowych.

Cechuje nas zaangażowanie w sprawy naszych Klientów, rzetelność, najwyższa jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Aktywnie usprawniamy nasze wewnętrzne procesy oraz inwestujemy w nowoczesne narzędzia informatyczne.

Jesteśmy elastyczni. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Poza usługami rozliczania, doradzamy naszym Klientom w sprawach przekształceń i optymalizacji podatkowej.

Aktualnie szukamy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

• Pełna obsługa klientów Biura w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych i Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów.

• Przygotowywanie rozliczeń oraz deklaracji podatkowych.

• Prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej.

• Nadzór nad obiegiem dokumentacji.

• Opieka merytoryczna oraz ścisła współpraca z klientami w zakresie spraw bieżących.

Co oferujemy?

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na umowę o pracę lub w systemie B2B.

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity pozapłacowe.

• Dostęp do wiedzy i ogromne wsparcie merytoryczne.

• Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu z pięknym ogrodem.

• Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Czego oczekujemy?

• Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w Biurze Rachunkowym).

• Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym.

• Praktyczna znajomość zasad rachunkowości z naciskiem na prowadzenie ksiąg handlowych oraz zagadnień podatkowych VAT, CIT i PIT.

• Umiejętność bezpośredniej współpracy z klientem.

• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie MS Excel).

• Znajomość systemów księgowych COMARCH Optima będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe MISMART specjalizuje się w świadczeniu komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa