Opis stanowiska pracy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Turowski przyjmie na staż osobę bezrobotną w celu przygotowania do wykonywania zawodu księgowej/księgowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) pocztą elektroniczną.

W tytule maila prosimy wpisać: "staż Bydgoszcz".

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – tekst jednolity: Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Arkadiusz Turowski przyjmie na staż oso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa