Księgowa/księgowy - praca w biurze rachunkowym

Kontex Iskra

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe poszukuje pracownika na stanowisko samodzielnej księgowej/księgowego.
Zakres obowiązków:
- pełna obsługa księgowa firm prawa handlowego
- samodzielne dekretowanie i księgowanie,
- sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji i informacji podatkowych,
- bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych,
- odpowiedzialność za kontakt z klientami i urzędami,
- prace administracyjno-biurowe związane z księgowością,
- praca w programie Symfonia i Raks sql

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- szkolenia z zakresu prawa podatkowego,
- rozwój umiejętności i wiedzy,
- pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej kilkuletnie, udokumentowane, doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w biurze rachunkowym,
- wykształcenie kierunkowe,
- znajomość zasad prowadzenia ksiąg handlowych,
- znajomość przepisów podatkowych
- mile widziana znajomość Symfonii

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe Kontex Iskra nieprzerwanie od 1991 roku prowadzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse