Księgowa / Księgowy - praca w Biurze Rachunkowym

P.M.Piotrawin

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder, od ponad 12 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność, w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów.

Dla naszego Klienta, znanego biura księgowego poszukujemy osoby na stanowisko:
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY - praca w Biurze Rachunkowym
Miejsce pracy: Olsztyn

Masz doświadczenie w pracy jako Księgowa / Księgowy?
Chciałbyś dołączyć do zespołu profesjonalistów, uczyć się i rozwijać w fajnym biurze?
Chcesz dać sobie szansę na dalszy rozwój zawodowy?

Odezwij się do nas, mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

Biuro księgowe dla którego poszukujemy pracowników ma świetną renomę, od parunastu lat obsługuje największe firmy w regionie.

Można od nich się wiele nauczyć i skorzystać ze wsparcia jakie dają swoim pracownikom.

Co będziesz robić na początku?
- prowadzenie Ksiąg Przychodów i rozchodów dla wybranych klientów
- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
- weryfikacja kont księgowych
- sporządzanie deklaracji PIT i VAT
- przygotowywanie rozliczeń rocznych

Potrafisz więcej? Na pewno zostanie to docenione!

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
- ok. 2 letniego doświadczenia w pracy,
- wykształcenia średniego lub wyższego,
- doskonałej znajomość programu Rachmistrz, inne mile widziane,
- znajomości zasad księgowości i przepisów podatkowych,
- samodzielności i chęci do pracy.

Pracodawca zapewnia:
- pracę w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Doradztwo-Konsulting dla firm polskich pracujących zagranicą.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa