Księgowa/Księgowy pełny etat od zaraz Warszawa-Ochota

Ukraina-INFO Sergiusz Wołoch

02-446 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe z Warszawy poszukuje Księgowej z podstawową znajomością języka rosyjskiego

Zakres obowiązków:

- prowadzenie pełnej księgowości oraz książki przychodów i rozchodów

- sporządzanie deklaracji VAT, CIT,PIT

Oferujemy

- samodzielne stanowisko pracy

- pracę na pełny etat, umowę o pracę na czas nieokreślony

- szkolenia zawodowe

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w różnorodnych szkoleniach

- pracę w nowym biurze i przyjemnej atmosferze

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w księgowości

- znajomość przepisów podatkowych

- umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem;

- doskonała znajomość j. polskiego, dobra znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz zamieszczoną klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych w celach rekrutacji , zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Prezentacja firmy

Kompleksowa księgowość w Warszawie dla firm z kapitałem zagranicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa