Księgowa / Księgowy (Centrum Warszawy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za ksiśegowanie faktur oraz wyciągów bankowych dla siedmiu spółek w ramach jednyj Grupy. Kandydat będzie pracował w kilkuosobowym, doświadczonym zespole, a jego bezpośrednim Przełożonym będzie Dyrektor Finansowy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości zlokalizowana z Centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Księgowani wyciągów bankowych wszystkich spółek
  • Księgowanie raportów kasowych, współpraca z kierownikami, weryfikacja poprawności
  • Rozliczenia przelewów przychodzących od klientów,
  • Generowanie zapłat do dostawców automatycznie
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczanie, uzgadnianie sald
  • Refakturowanie kosztów
  • Migracja sprzedaży z Symfonii do SAP
  • Prowadzenie aktualizacji należności
  • Przygotowywanie zestawień dla audytorów, uczestnictwo w rocznym badaniu

Profil kandydata

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Podstawowa znajomość zasad przypisywania przychodów i VAT do odpowiednich okresów
  • Dobra znajomość MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu Symfonia, SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę w biurze zlokalizowanym w Centrum Warszawy, miłą atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page