Księgowa / Księgowy biuro rachunkowe

Profit Solutions

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana Księgowa / Księgowy do pracy w biurze rachunkowym w centrum Krakowa.

ZADANIA:
- weryfikowanie i księgowanie dokumentacji finansowej
- przygotowanie raportów
- bieżące rozwiązywanie problemów związanych z dokumentami księgowymi oraz wyjaśnianie pytań od klientów

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość i finanse) lub uczęszczanie na 4 lub 5 rok studiów
- mile widziane doświadczenie w księgowości
- mile widziana znajomość programu księgowego CDN OPTIMA
- znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Firma Profit Solutions wspomaga firmy z sektora nieruchomości w sferze f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa