Księgowa/księgowy - Biuro Rachunkowe LEX w Jaworznie /w rejonie Krzepice-Praszka

Biuro Rachunkowe LEX

46-325 Rudniki, opolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- dekretacja i księgowanie dokumentów
- wprowadzanie danych do systemu komputerowego
- sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz miesięcznych raportów dla Klientów
- kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, itp.)
- prowadzenie rozliczeń podatkowych
- naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze
- możliwość szkoleń i dalszego rozwoju w kierunku podatkowo-księgowym finansowana przez biuro

Wymagania

Wymagania:

- znajomość programu Comarch OPTiMA i Płatnik
- znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości na poziomie umożliwiającym wykonywanie zadań określonych powyżej
- praca w biurze rachunkowym będzie jednym z największych atutów
- studenci ostatnich lat studiów ekonomicznych również mile widziani

Prezentacja firmy

www.lex-kluska.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa