Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy samodzielnej księgowej:

Zadania:

kontrola formalno-prawna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe;
prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji dla celów podatkowych i bilansowych;
analiza zapisów księgowych, uzgadnianie kont księgi głównej;
prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującym prawem;
czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku;
przygotowanie danych do deklaracji podatkowych.

Wymagania

- minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
- znajomość zagadnień księgowych i przepisów prawa podatkowego;
- umiejętność obsługi komputera;
- znajomość programu OPTIMA;
- bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy
- samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa