Księgowa / asystentka - praca dla studentki/studenta

DPI s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia DPI to młoda i niezwykle zgrana załoga oraz nieszablonowe podejście do Klientów i produktów. Zaczynaliśmy jesienią 2009 roku w dwie osoby, na 38 m2 i nie mieliśmy żadnego okna. Dziś w ośmioosobowym składzie zajmujemy 200 m2 powierzchni biurowej i produkcyjnej i zaopatrujemy Klientów z całej Polski i UE w najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe, cyfrowe i offsetowe.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowej/Asystentki

Główne zadanie to prowadzenie biura i księgowości oraz kontakt z Klientami.

Preferujemy STUDENTKI i STUDENTÓW studiów NIESTACJONARNYCH szczególnie z kierunków: RACHUNKOWOŚĆ, FINANSE, ADMINISTRACJA oraz pokrewnych!!!

Prosimy o uważne doczytanie całego ogłoszenia. Aplikacje, które nie spełnią wymagań określonych na końcu, nie będą rozpatrywane.

Twoimi obowiązkami będą m. in.: obsługa programu księgowego (sprzedaż, zakup, kasa gotówkowa), współpraca z biurem rachunkowym i urzędami, zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów w firmie, zarządzanie korespondencją, wykonywanie przelewów i rozliczanie płatności gotówkowych, sporządzanie zestawień finansowych i raportów, odbieranie i łączenie telefonów, przyjmowanie gości.

Wymagania

Jeżeli:

- Jesteś osobą dokładną, wręcz pedantyczną (nie znosisz bałaganu w dokumentach, przeszkadza Ci źle sformatowany dokument, nie skończysz liczyć dopóki wszystko nie będzie się zgadzało).

- Szybko się uczysz i nie masz problemu ze zrozumieniem technicznych zagadnień (jesteś w stanie zapamiętać czym różni się format A3 od A4 i A5, czym różni się papier „kreda” od „offsetu” i wyjaśnienie klientowi dlaczego wydruk różni się od tego co zobaczył na monitorze).

- Znasz podstawy księgowości (wiesz jakie obowiązują w Polsce stawki podatku VAT i jakimi sposobami można rozliczyć podatek dochodowy, wiesz jaka jest stawka VAT przy eksporcie i imporcie na teren UE, wiesz co to KP i KW, wiesz czym różni się umowa zlecenie od umowy o dzieło i o pracę oraz jakie składki i podatki należy odprowadzić od każdej z nich).

- Można na Tobie polegać (jeśli się do czegoś zobowiążesz, to na pewno to zrobisz, termin jest dla Ciebie świętością, jesteś osobą punktualną).

- Jesteś osobą dociekliwą (nie wystarcza Ci odpowiedź „nie wiem” lub „bo nie”, starasz się zrozumieć co i po co robisz, nie boisz się zadawać pytań).

- Jesteś osobą zaradną i kreatywną (gdy napotkasz trudność, nie spoczniesz dopóki jej nie rozwiążesz, zawsze widzisz więcej niż jedną możliwość).

- Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (umiesz napisać formułę w excelu, umiesz formatować tabele w sposób estetyczny i czytelny, wiesz do czego służą i jak się posługiwać nagłówkiem i stopką).

Jeśli na WSZYSTKIE powyższe pytania odpowiedź brzmi TAK, to znaczy, że mamy dla Ciebie propozycję pracy i możemy Ci zaoferować:

- Pracę w pełnym wymiarze czasu (8h dziennie).

- Pracę w nieformalnej atmosferze, w młodym, wesołym i niezwykle kreatywnym zespole (wskazane olbrzymie pokłady poczucia humoru, spory dystans do siebie, gotowość na uszczypliwe żarty).

- Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie rachunkowości, kadr i płac oraz zarządzania finansami firmy.

- Niemonotonną pracę pełną ciekawych wyzwań.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym w tytule maila podając nazwę stanowiska. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych oraz OBOWIĄZKOWO oczekiwaną wysokość wynagrodzenia netto (na rękę).

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Drukarnia DPI to młoda i niezwykle zgrana załoga oraz nieszablonowe pode... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa