Krótkoterminowa oferta pracy w Holandii

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, Groenlo, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Holandia, Groenlo

Opis stanowiska:
• Pakowanie produktów spożywczych (mięsnych)
• Łatwa i przyjemna praca przy linii produkcyjnej;
• Proste prace produkcyjne niewymagające kwalifikacji;
• Projekt skierowany do osób uczących się

Wymagania:
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego;
• Dyspozycyjność (22.03.2015-04.04.2015)
• Zaangażowanie w pracę
• Mile widziane prawo jazdy;

Oferujemy:
• Ubezpieczenie GRATIS
• Zakwaterowanie GRATS
• Dojazd do Holandii GRATIS
• Opiekę polskiego koordynatora;
• Pewną wypłatę, zawsze na czas!