Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko: KREŚLARZ

Do zadań kandydata należeć będzie:

  • sporządzanie rozrysu projektu na podstawie przekazanej koncepcji do fazy projektu budowlanego,
  • sporządzanie rysunków detali, szczegółów technicznych,
  • przygotowanie rysunków technicznych na wszystkich etapach, w tym zestawień stolarki, itp.
  • przygotowywanie rozrysów do projektów wnętrz,
  • tworzenie tabel, opisów, sprawdzanie rysunków przed wydrukiem,
  • tworzenie opisów technicznych o treści zgodnej z tematem wykonywanych rysunków,
  • wydruk i składanie dokumentacji papierowej,
  • obsługa w urzędzie, pobieranie dokumentacji, składanie wniosków, itp.

Wymagania

  • doskonała znajomość oprogramowania AutoCAD w wersji anglojęzycznej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 2007,
  • znajomość zagadnień związanych z budownictwem, materiałami budowlanymi, technologią, wykonastwem,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • poczucie estetyki,
  • prawo jazdy kat. B,

Preferowane osoby o wykształceniu kierunkowym - architektura lub budownictwo.

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi projektowe dla odbiorców indywidualnych i instytucjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Architektura