Kreślarz / CAD Operator

Kraków, małopolskie

APPLY Poland Sp. z oo. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.

W związku z rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych (Statoil, ENI, Lundin), poszukujemy osoby do pracy lub współpracy na stanowisku:

Miasto: Kraków

Numer referencyjny: CAD1706

Obowiązki

  • Sporządzanie i aktualizacja rysunków w Microstation i AutoCAD
  • Wprowadzanie zmian do dokumentacji w projektach związanych z przemysłem paliwowym
  • Ścisła współpraca z inżynierami wielobranżowego zespołu projektowego
  • Mile widziana działalność w systemach 3D (możliwość szkoleń)

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (oferta skierowana również do studentów)
  • Dobra znajomość programu Microstation
  • Znajomość programu AutoCad
  • Mile widziana znajomość PDMS lub innego systemu 3D
  • Mile widziana znajomość programów MS Visio, Adobe Illustrator
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę na umowę zlecenie
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Szkolenia techniczne i językowe
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Sympatyczną atmosferę pracy

Z uwagi na okresowe zwiększone zapotrzebowanie na prace kreślarskie, szukamy też dyspozycyjne osoby (np. studentów) lub firmy do współpracy w powyższym zakresie.

Ze względów organizacyjnych wymagamy aby prace wykonywane były wyłącznie w siedzibie firmy w Krakowie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.