Kreślarz budowlany (m / ż)

MUGLER AG

Niemcy - Amtsgericht Chemnitz, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Niemcy - Amtsgericht Chemnitz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie obchodu miejsca budowy oraz zestawianie stanu faktycznego
  • Planowanie i tworzenie rysunków infrastruktury urządzeń telekomunikacyjnych dla stacji bazowych na dachach i masztach
  • Samodzielne sporządzanie listy materiałowej
  • Ścisła współpraca z projektantami, kierownikami budowy oraz statykami

OFERUJEMY:

  • Szerokie i zorientowane na przyszłość zadania w rozwijającym się środowisku
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód, telefon, sprzęt bezpieczeństwa)
  • Pokrycie kosztów badania predyspozycji do pracy na wysokości oraz sprzętu do wspinaczki
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński i profesjonalny zespół
  • Dodatek do opieki przedszkolnej dla dzieci
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

WYMAGANIA:

  • Ukończone wykształcenie jako rysownik konstrukcji budowlanych, kreślarz, technik/ inżytnier budowlany bądź też równoważne kwalifikacje
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w
  • środowisku niemieckojęzycznym (doświadczeni koledzy z Polski pomogą Państwu w ulepszeniu specjalistycznego słownictwa)
  • Dodatkowym atutem będą pierwsze doświadczenia zawodowe oraz wiedza w zakresie telefonii komórkowej (nie są wymagane)
  • Biegła znajomość oprogramowania CAD (preferowany program AutoCAD oraz Inventor)
  • Wyostrzona wrażliwość na potrzeby klienta w powiązaniu ze świadomością kosztów
  • Sposób pracy cechujący się własną odpowiedzialnością, starannością i dokładnością
  • Umiejętność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
  • Konieczne predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości (stwierdzenie predyspozycji nastąpi w ramach procesu aplikacji)
  • Prawo jazdy kategorii B

Z niecierpliwością oczekujemy na zgłoszenia. Prosimy o podanie w nich możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań odnośnie zarobków.

MUGLER AG