Opis stanowiska pracy

Innowacyjna Firma projektowo - produkcyjna z branży oświetleniowej LED z okolic Piaseczna podejmie współpracę ze specjalistą inżynierem w dziedzinie projektowania nowatorskich rozwiązań min. w technologii aluminium, tworzyw sztucznych jak również innych technologii wspierających rozwój systemu oświetlenia Firmy KLUŚ.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oświetlenia i rozwiązań technicznych mających na celu ciągłe doskonalenie i tworzenie nowych produktów Firmy Kluś
  • analiza i zgłębianie techniki oświetleniowej ze szczególnym uwzględnieniem techniki LED
  • tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań w programie Solid Works (2D, 3D)
  • kontakt z podwykonawcami, wdrażanie projektowanych rozwiązań, nadzór nad uruchomieniem produkcji

Od kandydata oczekujemy:

  • min 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia inżynierskiego ze zdolnością do twórczego projektowania - nie opartego na istniejących schematach
  • znajomości oprogramowania CAD
  • zdolności organizacyjnych, samodzielności, umiejętności pracy w systemie firmy KLUŚ konsekwencji i skuteczności w działaniu
  • dobrej organizacji pracy
  • poczucia estetyki
  • zorientowania na cel
  • komunikatywności
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • praca w młodym i dynamicznym zespole
  • wymiana doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami

Prezentacja firmy

Firma Kluś zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem opraw oświetleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Energetyka, Praca Kontrola jakości, Praca Reklama / Komunikacja