Opis stanowiska pracy

Innowacyjna Firma projektowo - produkcyjna z branży oświetleniowej LED z okolic Piaseczna podejmie współpracę z Grafikiem.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie grafiki i materiałów na potrzeby strony internetowej, katalogu, newsletterów, instrukcji obsługi
  • projektowanie graficzne strony internetowej - w wersji mobilnej
  • przygotowywanie plików do druku, obróbka graficzna fotografii

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w projektowaniu graficznym stron internetowych
  • twórczego projektowania - nie opartego na istniejących schematach
  • znajomości oprogramowania Adobe: Photoshop, Ilustrator, InDesign
  • mile widziana znajomość Dreamweavera
  • zdolności organizacyjnych, samodzielności
  • konsekwencji i skuteczności w działaniu
  • dobrej organizacji pracy
  • poczucia estetyki
  • komunikatywności
  • min 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • praca w młodym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Firma Kluś zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem opraw oświetleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Project Management