Kreatywny Grafik Komputerowy

Kiwi Media s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kiwi Media Reklama i Marketing poszukujemy kandydatów na stanowisko Kreatywny Grafik Komputerowy

Wymagania:

- znajomość najnowszych trendów i stylów w grafice reklamowej;

- wysoko rozwinięte poczucie estetyki i aranżacji graficznej;

- znajomość problematyki liternictwa oraz typografii;

- znajomość elementów systemów komunikacji i identyfikacji wizualnej;

- kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu materiałów do do druku dla różnych mediów poparte bogatym portfolio;

- biegła znajomość pakietu Adobe - InDesign, Photoshop, Illustrator (z dużym naciskiem na InDesign);

- biegła znajomość CorelDraw;

- znajomość programów 3D będzie dodatkowym atutem (Sketchup, 3d Max);

- zmysł artystyczny;

- dokładność i zaangażowanie;

- umiejętność analitycznego myślenia;

- wyobraźnia przestrzenna;

- umiejętność pracy pod presją czasową.

Opis stanowiska:

- opracowywanie projektów identyfikacji wizualnej nowych przedsiębiorstw oraz rebranding istniejących (logo, papeteria firmowa);

- opracowywanie wewnętrznych i zewnętrznych systemów informacji wizualnej (banery, kasetony, znaki przestrzenne, tablice reklamowe, tabliczki przydrzwiowe, oznaczenia sal, stojaki, prezentery, etc.);

- aranżacje powierzchni wystawienniczych lokali handlowych, biur i stoisk targowych;

- tworzenie etykiet i opakowań na produkty dla branży spożywczej, motoryzacyjnej i budowlanej;

- projektowanie i skład dtp plakatów, ulotek, katalogów, broszur, folderów, publikacji (w tym wielostronicowych);

- przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby nowych mediów (newslettery, www, multimedia);

- tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych (internet, prasa);

- obróbka graficzna zdjęć (szparowanie, fotomontaż).

Oferujemy:

- stabilne formy zatrudnienia;

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

- udział w zaawansowanych technologicznie projektach dla znaczących klientów;

- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;

- przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Miejsce pracy: Rzeszów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferty bez załączonego portfolio nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Prezentacja firmy

KIWI MEDIA REKLAMA I MARKETING<br/> <br/>Od początku swojego istn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ premie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja