Krawiec / Krawcowa z j. niemieckim Berlin

APN Plus Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

APN Praca za granicą dzięki długotrwałej współpracy z rzetelnymi partnerami oraz skutecznym metodom działania od ponad 21 lat oferuje kandydatom z Polski ciekawą i legalną pracę, głównie w Holandii oraz w Niemczech. Pracownicy, którzy wyjeżdżają z nami do pracy za granicę, chwalą sobie warunki pracy, płacy i zakwaterowania, oraz opiekę, jaką sprawuje nad nimi Agencja APN.

Posiadamy certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ nr 13603. Zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności, procesem rekrutacji oraz przekazaniem stosownych dokumentów stronie zagranicznej.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
krawiec / krawcowa

Miejsce pracy: Blankenfelde-Mahlow (poludnie Berlina)- Niemcy
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: 18 miesięcy
Stawka: 14€ brutto + dieta 40€

Zakres obowiązków:
- szycie odzieży roboczej
- praca na specjalistycznych maszynach przemysłowych do szycia
- praca na sterowanych komputerowo, nowoczesnych stojących stanowiskach szwalniczych

Godziny pracy od 06:15 – 14:30

OFERUJEMY

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie płatne na konto (do 15 dnia następnego miesiąca),
  • możliwość pobierania zaliczek,
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (pokoje jedno- lub dwuosobowe),
  • niemieckie ubezpieczenie,
  • dodatek świąteczny i urlopowy (po przepracowanych 6. miesiącach),
  • zwrot kosztów za ubranie robocze,
  • zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50€,
  • 25 dni płatnego urlopu,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Niemiec.
  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na dojazd do pracy
  • znajomość j. niemieckiego (A2/B1)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".