Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta skandynawskiej firmy zajmującej się produkcją ekskluzywnych mebli poszukujemy osoby na stanowiska krawcowej/szwaczki tapicerki meblowej w okolicach Warszawy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie ( umowa o pracę)
- miła atmosferę pracy w skandynawskiej firmie
- możliwość długotrwałego zatrudnienia
- pomoc w zorganizowaniu transportu do pracy z miejsca zamieszkania
- pomoc w organizowaniu zakwaterowania

Wymagania

- doświadczenie zawodowe w szyciu za pomocą maszyny przemysłowej.
- umiejętność dokładnego szycia w szybkim tempie.
- mile widziane doświadczenie przy szyciu tapicerki meblowej

Prezentacja firmy

Firma Barona jest największym dostawcą usług zatrudnienia oraz jedny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne