Krawcowa / pomoc krawiecka

Magda Hasiak

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Magda Hasiak to poznańska, niezależna marka autorska obecna na rynku od ponad 5 lat. Jej celem jest dostarczenie Klientkom wysokiej jakości produktów, które cechuje oryginalność i dopracowany, wyróżniający je detal.

W związku z ciągłym rozwojem marki Magda Hasiak do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Krawcowa/Pomoc krawiecka

Opis stanowiska:

  • Wsparcie produkcji na różnych jej etapach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Realny udział w tworzeniu niezależnej marki autorskiej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu opisanej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez markę Magda Hasiak".

Wymagania

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyny do szycia
  • Doświadczenie na stanowisku krawcowej, pozwalające na samodzielne dokonywanie przeróbek krawieckich
  • Umiejętność zdejmowania miar oraz szycia
  • Umiejętność obsługi overlocka
  • Zdolności manualne
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
  • Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin tygodniowo

Prezentacja firmy

Magda Hasiak to poznańska, niezależna marka autorska obecna na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne