Opis stanowiska pracy

• sporządzanie kalkulacji i kosztorysów na podstawie przedmiaru i obmiaru
• wycena zapytań ofertowych
• sporządzanie harmonogramów oraz zamówień
• udział w opracowywaniu ofert, umów, negocjacje zapisów
• przygotowanie dokumentacji i koordynacja terminów w procedurach przetargowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe budowlane
• bardzo dobra znajomość Auto Cad, MS Office, Norma Pro
• komunikatywność, lojalność, odpowiedzialność
• znajomość procesu budowlanego
• doświadczenie w opracowywaniu wycen i analiz kosztorysowych
• umiejętność kalkulacji i weryfikacji cen
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Perfekcja, indywidualność i innowacyjność z jednego źródła - dokł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie