Buszrem S.A.

KOSZTORYSANT

Od: Buszrem S.A.
Miejsce pracy: Sochaczew, Łowicz, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki

BUSZREM S.A. Polska firma z wieloletnią tradycją, deweloper, producent materiałów wibroprasowanych, oraz prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych żelbetowych i keramzytobetonowych.

W związku z dynamicznym rozwojem produkcji elementów żelbetowych oraz keramzytobetonowych, do naszej fabryki w Sochaczewie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy Sochaczew (woj. mazowieckie)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Umiejętność czytania projektów,
  • Obsługa komputera - programy do projektowania i arkusze kalkulacyjne
  • Wysoki poziom zaangażowania i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Sporządzanie wycen i kosztorysów
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • Tworzenie przedmiarów na potrzeby wyceny

Oferujemy:

  • Stałą pracę,
  • Możliwość pracy przy ciekawych i nowatorskich projektach,
  • Pracę w młodym, stabilnym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.