Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

 - przygotowywanie ofert cenowych,

- opracowywanie kosztorysów projektów budowlanych, wykonawczych,

- organizacja działań przetargowych,

- sporządzanie przedmiarów na podstawie dokumentacji projektowej,

- określanie nakładów niezbędnych do realizacji robót budowlanych,

- analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów,

- weryfikacja dokumentacji przetargowej w zakresie budownictwa,

- dokonywanie wycen kosztów prac budowlanych,

- sporządzanie kosztorysów ofertowych,

- sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych,

- wsparcie budowy w zakresie kosztów, cen, podwykonawstwa i materiałów,

- współpraca z biurem projektowym,

- pozyskiwanie oraz analizowanie ofert podwykonawców i dostawców,

- tworzenie dodatkowych kosztorysów w ramach realizowanych inwestycji.

Stanowisko zakłada pracę stacjonarną w poznańskim oddziale firmy.

Co zyskujesz?

PKOB WEGNER zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od kandydatów oczekujemy:

- samodzielności i umiejętności organizacji pracy,

- minimum 3 letniego doświadczenia w opracowywaniu wycen dla obiektów kubaturowych, w tym doświadczenia polegającego na opracowaniu kosztorysów dla minimum 5 obiektów o wartości 20 mln netto, które zostały w wyniku sporządzenia tejże wyceny zrealizowane,

- zainteresowania długotrwałą współpracą,

- znajomości oprogramowania AutoCAD,

- znajomości oprogramowania Norma,

- znajomości procesów z zakresu robót budowlanych,

- umiejętności czytania dokumentacji projektowej,

- umiejętności obsługi programów z pakietu Office,

- orientacji w rynku podwykonawców i dostawców usług i materiałów,

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Informujemy, niż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Aplikacje wysyłane z pominięciem portalu Infopraca nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

PKOB WEGNER - to firma, która od ponad 25 lat z powodzeniem działa na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Finanse, Praca Inżynieria, Praca Administracja Publiczna, Praca Analityka