Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane A-Z Elektryka Grzegorz Leszczyński poszukuje kandydatów na stanowisko kosztorysanta robót elektrycznych.

Obowiązki:
• pomoc w przygotowywaniu kosztorysów,
• tworzenie zapytań cenowych,
• ocena ofert zebranych od potencjalnych dostawców i podwykonawców,
• analiza dokumentacji przetargowej,
• udział w negocjacjach z potencjalnymi dostawcami i podwykonawcami
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość zdobycia doświadczenia
• praca w miłej atmosferze

Wymagania

• wykształcenie: inżynier elektryk
• znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), mile widziana umiejętność obsługi programów typu Norma, AutoCad,
• wiedza z zakresu branży budowlanej i elektrycznej,
• zaangażowanie w pracę, chęć poszerzania wiedzy

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane "A-Z ELEKTRYKA" to firma prywatna u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie