Opis stanowiska pracy

SPEC BAU POLSKA SP. Z O.O.

W związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy oraz realizacją projektów na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kosztorysant

Miejsce pracy: Oświęcim, małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- aktywny udział w przygotowaniu ofert przetargowych
- opracowywanie kosztorysów ofertowych oraz przedmiarów robót ogólnobudowlanych
- wyszukiwanie i wycena robót/materiałów budowlanych
- weryfikacja dokumentacji projektowej,
- kontakty z oferentami i inwestorem w zakresie wyceny,
- ścisła współpraca z innymi działami,

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe o specjalności budowlanej lub pokrewne,
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- b. dobra znajomość pakietu office,
- umiejętność podejmowania decyzji,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- samodzielność, zaangażowanie, sumienność, dokładność, systematyczność,
- mile widziana znajomość programów do kosztorysowania: RODOS, NormaPro, Zuzia,
- mile widziana znajomość programu AutoCAD,

Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

SPEC BAU Polska Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie generalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Architektura