Kosztorysant robót elektrycznych

P.P.U.H. Elma s.c.

17-100 Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

  • Analizowanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie ofert cenowych zakresu instalacji elektrycznych / teletechnicznych w budownictwie mieszkalnym wielorodzinnym
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych dla zrealizowanych budów w zakresie
  • Umiejętność sporządzania protokołów z badań i  pomiarów  wykonanych instalacji elektrycznych
  • Kontakt z podwykonawcami

Wymagania

• Wyksztalcenie wyższe

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kosztorysanta ww. instalacji

• BIEGŁA znajomość branży instalacyjnej elektrycznej i teletechnicznej

• Umiejętność obsługi komputera (warunek konieczny: Norma i AutoCad)

• Świadectwo kwalifikacyjne “E” uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV na stanowisku eksploatacji;

• Świadectwo kwalifikacyjne “D” uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1kV na stanowisku dozoru

• Samodzielność, dobra organizacja pracy

Praca w siedzibie firmy w Bielski Podlaskim

Prezentacja firmy

Firma elektryczna wykonująca instalacje wewnętrzne elektryczne i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie