Kosztorysant robót drogowych

Benevento Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

jest prężnie rozwijającą się firmą w sektorze budownictwa drogowego.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie budowy dróg na terenie Warszawy i okolic.

Na swoim konie ma wiele zrealizowanych inwestycji.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej)
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową
  • przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • analiza i porównywanie ofert
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • przygotowywanie i wysyłanie zamówień i zleceń do dostawców i podwykonawców podczas realizacji budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie przygotowania wycen robót branży drogowej
  • umiejętność i doświadczenie w zakresie wykonywania kosztorysów
  • dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych
  • dobra znajomość programu NORMA
  • umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość, samodzielność i obowiązkowość
  • umiejętność negocjacji

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju
  • Dogodną formę współpracy (umowa o pracę/współpracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Budowa i naprawa dróg

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa